Nabór kandydatów - archiwum

Na tej stronie znajdują się archiwalne ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko Specjalista/St. Specjalista/Gł. Specjalista ds. zamówień publicznych.

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów do prac związanych ze wsparciem merytorycznym i administracyjnym w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego. Aplikacje można składać w terminie do 30 sierpnia 2018 r..

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów do prac związanych ze wsparciem administracyjnym i merytorycznym w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego. Aplikacje można składać w terminie do 25 czerwca 2018 r. do godz. 12:00.

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. administracji i zamówień publicznych. Aplikacje można składać w terminie do 11 czerwca 2018 r..

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. finansowo-księgowych. Aplikacje można składać w terminie do 30 maja 2018 r..

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. administracji i zamówień publicznych. Aplikacje można składać w terminie do 11 maja 2018 r..