Nabór kandydatów - archiwum

Na tej stronie znajdują się archiwalne ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. administracji i zamówień publicznych. Aplikacje można składać w terminie do 11 czerwca 2018 r..

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. finansowo-księgowych. Aplikacje można składać w terminie do 30 maja 2018 r..

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. administracji i zamówień publicznych. Aplikacje można składać w terminie do 11 maja 2018 r..

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. administracji i zamówień publicznych. Aplikacje można składać w terminie do 4 maja 2018 r..

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. finansowo-księgowych. Aplikacje można składać w terminie do 7 maja 2018 r..

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów do prac związanych ze wsparciem administracyjnym i merytorycznym w GBPiZS. Aplikacje można składać w terminie do 9 kwietnia 2018 r..