Nabór kandydatów - archiwum

Na tej stronie znajdują się archiwalne ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego poszukuje kandydatek/kandydatów do prac na stanowisku Specjalisty ds. Finansowo - Księgowych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego poszukuje kandydatek/kandydatów do prac na stanowisku Głównego Specjalisty ds. administracji Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego poszukuje kandydatek/kandydatów do prac finansowo księgowych w Dziale Finansowo Księgowym Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko: bibliotekarza w Sekcji Zbiorów Książki Mówionej w Dziale Zbiorów dla Niewidomych.

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów do prac związanych z utrzymaniem czystości pomieszczeń Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.

 

 

Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko: pomocnik biblioteczny w Sekcji Zbiorów Książki Mówionej w Dziale Zbiorów dla Niewidomych.