Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów do prac w zakresie zadań związanych z promocją Biblioteki. Aplikacje można składać w terminie do 22 stycznia 2018 r..

 

Ogłoszenie nr 15/Z/2018
GŁÓWNA BIBLIOTEKA PRACY I ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

ogłasza nabór kandydatów do prac w zakresie:

ZADAŃ ZWIĄZANYCH Z PROMOCJĄ BIBLIOTEKI

 

Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna

Miejsce wykonywania pracy: Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego, ul. Limanowskiego 23, 02-943 Warszawa lub praca zdalna

 

Opis stanowiska:

 • kompleksowe przygotowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych, a w szczególności folderów, bannerów, ulotek, plakatów, itp. (opracowanie koncepcji, redakcja, wybór i opracowanie zdjęć)
 • współpraca z drukarniami w zakresie działań promocyjnych
 • aktualizacja i modernizacja koncepcji i oprawy graficznej strony internetowej Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego, fanpage'a na portalu społecznościowym Facebook oraz obsługiwanie Biuletynu Informacji Publicznej
 • przygotowanie, opracowanie i redagowanie newsletter'a Biblioteki

 

Wymagania niezbędne:

 • wykształcenie: wyższe z zakresu polonistyki, grafiki, marketingu, public relations lub pokrewne
 • doświadczenie: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w przeprowadzaniu akcji promocyjnych
 • umiejętności: znajomość języka angielskiego (poziom C1), znajomość programów Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator i CorelDRAW
 • wymagania dodatkowe: umiejętność organizacji pracy, umiejętność myślenia graficznego, umiejętność pracy zespołowej, kreatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

 

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

 • życiorys i list motywacyjny
 • oświadczenie kandydata o spełnianiu określonych wymogów
 • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
 • kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje
 • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).)

Oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata.

 

Powyższe dokumenty w języku polskim należy dostarczyć/przesłać w formie papierowej w terminie do 22 stycznia 2018 r. do godz. 10:00 (liczy się data wpływu)

 

Miejsce składania dokumentów:

Sekretariat
Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
ul. Limanowskiego 23
02-943 Warszawa

Aplikacje można również przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wymagane w ogłoszeniu oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata i przesłane w formie scanu)

Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów, które ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 22, maj 2018 09:37 Infopromo