Dyrektor Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. finansowo-księgowych. Aplikacje można składać w terminie do 30 maja 2018 r..

Ogłoszenie nr 23/Z/2018
GŁÓWNA BIBLIOTEKA PRACY I ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

SPECJALISTY DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny

Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu

Miejsce wykonywania pracy: Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego, ul. Limanowskiego 23, 02-943 Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • monitorowanie płatności i faktur
  • bieżąca kontrola stanu zobowiązań i należności
  • współudział w księgowaniu pełnej dokumentacji finansowo- księgowej
  • kontrola zgodności operacji z planem finansowym (klasyfikacja budżetowa)
  • dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
  • współudział w przygotowywaniu sprawozdań: budżetowych, statystycznych i finansowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • naliczanie rocznej amortyzacji
  • wystawianie dokumentów dotyczących ruchów środków trwałych
  • zastępowanie głównego księgowego podczas jego nieobecności

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • kierunek/specjalność: finanse, ekonomia, bankowość
  • umiejętności: dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • doświadczenie zawodowe: min. 3 lata

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o spełnianiu określonych wymogów
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).)

Oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata.

Powyższe dokumenty w języku polskim należy dostarczyć/przesłać w formie papierowej w terminie do 30 maja 2018 r.: do godz. 10 (liczy się data wpływu)

Miejsce składania dokumentów:

Sekretariat
Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
ul. Limanowskiego 23
02-943 Warszawa

Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów, które ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został zmieniony. wtorek, 22, maj 2018 08:17 Infopromo
Artykuł został zmieniony. wtorek, 22, maj 2018 08:18 Infopromo
Artykuł został zmieniony. środa, 20, czerwiec 2018 10:02 Infopromo